O nás

Firma OdriStav bola založená v roku 2011 so zámerom realizovať obchodnú a stavebnú činnosť. Spoločnosť sa  zameriava na

  • predaj stavebného a iného materiálu, predaj pevných palív
  • realizácia stavieb
  • veľkoobchod sortimentu voda-plyn-kúrenie

Predaj stavebného materiálu – STAVEBNINY

Predajňa stavebného materiálu, ktorá už vyše 12 rokov uspokojuje požiadavky svojich zákazníkov 7 dní v týždni neustále napreduje, rozširuje svoj sortiment, ponúka obsiahlu škálu materiálov a tovarov (cez stavebný, elektroinštalačný, vodoinštalačný, kurenársky, spotrebný a rôzny iný). V priestoroch stavebnín je možnosť zakúpiť aj pevné palivo (uhlie, drevo, brikety).

Nájdete nás na adrese:
Lučenecká cesta 2286, 960 01 Zvolen

Realizácia stavieb

Neoceniteľnou devízou kvalitného tímu pracovníkov sú dlhoročné skúsenosti s realizáciou stavieb a tiež flexibilita a pružná reakcia na najnovšie požiadavky moderného stavebného trhu. Firma OdriStav je pre každého investora zárukou, že jeho projekt bude dokončený včas a kvalitne, podľa jeho požiadaviek. Predmetom činnosti je nielen komplexná dodávka stavebných objektov, ale aj samotných prác od výkopov až po kompletné odovzdanie stavby.

Veľkoobchod voda-plyn-kúrenie

Spoločnosť rozšírila svoje podnikanie o veľkoobchod vodoinštalačného a kurenárskeho sortimentu v rámci celého Slovenska. Zabezpečuje predaj tohto tovaru cez obchodných zástupcov, expedovaním kuriérskou prepravnou spoločnosťou alebo vlastnou dopravou. Bližšie info a sortiment nájdete v záložke – E-shop.